Puhnasta boutique - це онлайн-магазин парфумерії, косметики, доглядових засобів

Інтернет-магазин PUHNASTA BOUTIQUE - це сучасний магазин для купівлі парфумів, засобів догляду по приємним цінам в Україні. В нашому асортименті маємо мультибрендову продукцію від світових та українських виробників - для зручного шопінгу в одному місці! Для вас це вигідна економія часу та коштів!

Асортимент магазину PUHNASTA BOUTIQUE

  • Парфумерія - пропонуємо для вас якісну парфумерію в зручних мініатюрах - 10 та 20 мл для знайомства з ароматами та вибору своїх фаворитів! З міні-флаконів складаємо вигідні та зручні для вибору - набори/парфумерні бокси! Також в наявності флакони - 40/58/60/65 мл та флакони повнорозмірні 100 мл в люкс виконанні та якості!
  • Доглядова косметика - в нашому магазині ви знайдете засоби догляду за обличчям та тілом, доглядові лінійки для волосся! Працюємо з продукцією відомих корейських. європейських та українських брендів (більш детально про бренди тут). 
  • Декоративна косметика - в нас є все для гарного макіяжу: тональні засоби. пудри. коректори\скульптори, туші, а також засоби для оформлення брів та макіяж губ. Допоможемо вам створити ваш неперевершений образ, підкреслити всі переваги та скорегувати недоліки! 

Найкращі перевірені товари, популярні трендові позиції - ці всі продукти зібрані в нашому інтернет-магазині PUHNASTA BOUTIQUE !

Працюємо по всій Україні, доставляємо службами доставки - Нова Пошта (відділення та поштомати) та Укрпошта!

Оновлюємо та доповнюємо ассортимент, слідкуємо за новинками!

Зручно групуємо позиції по категоріям. для вашого легкого вибору!

Раді бачити кожну з вас ми завжди відкриті для консультацій та допомоги!